LAZER EPİLASYON HİZMETİNİZDE

Lazer Epilasyon

Eğer ağda yaptırmak, tıraş olmak, cımbızla kılları almaktan sıkıldıysanız lazer epilasyon tam sizin aradığınız yöntem diyebiliriz. Lazer epilasyon Türkiye’de en sık uygulanan kozmetik uygulamadır. Yoğunlaştırılmış ışık enerjisinin kıl köklerine kadar iner. Kıl kökleri bu enerjiyi içine alır. Enerji burada ısıya dönüşür. Kıl kökleri bu yüksek ısıdan dolayı tahrip olur. Tüm bunlar ışık hızı düşünüldüğünde saniyeden daha kısa bir sürede gerçekleşir.

Lazer epilasyon istenmeyen tüyleri kalıcı olarak yok eden güvenli ve ekonomik bir yöntemdir. Doğru lazer tipleriyle doğru dozlarda uygulanan lazer epilasyon istenmeyen tüy sorununu çözer. Sizde güvendiğiniz bir sağlık kuruluşunda lazer yaptırın

.

Lazer Epilasyonun Avantajları

Lazer epilasyon koltuk altı, bikini, genital, yüz, bacak, sırt ve göğüs gibi birçok bölgeye uygulanabilir.

Epilasyon lazerleri sadece kıl köklerine etki edecek şekilde üretilmiştir. Çevre dokuya zarar vermeden kıl köklerini tahrip eder.

İşlem süresi kısadır. Lazerler tek bir atışta saniyeden kısa bir sürede birçok kıl kökünü aynı anda etkiler. Küçük alanlar, örneğin dudak üstüne bir dakikadan kısa sürede işlem yapılır. Bacak, sırt, göğüs gibi geniş alanlara bile en çok bir saat içinde lazer yapılabilir.

 

Hemen Ara

WhatsApp WhatsApp